2.8.2016

Podporujeme

Projekty, lidi a aktivity, s kterými souzníme

Bosá turistika, z.s.

David Mrhač a jeho zapsaný spolek Bosá turistika je úžasný pionýrský  a LOGO Bosá turistikadnes už velice úspečný počin o chození přirozeně, chození naboso. Popularizuje tenhle návrat k zdravému, hravému, praktickému a pohodlnému. Často promlouvá v médiích, staví bosé stezky, a dokonce ďelá i chození po skle a žhavých uhlících. Má za sebou skvělý team a jasnou vizi. Jen tak (naboso) dále!

Více info na  www.bosaturistika.cz

Ladírna.cz – Portál pro vědomý životladirna_logo

Ladírna.cz je projektem našeho báječného vědomého kamaráda Petra Macháčka. Píše, bloguje, přednáší i přednášky pořádá, tvoří vtipy, citáty, videa, kurzy, eshop (dřevěné pyramidy, energizátory a sklo s posvátnou geometrií, trička z biobavlny a biobambusu, knihy…) a mnoho dalšího. Propojuje astrologii, pyramidy, posvátnou geometrii, meditace, programování, prácí s hojnosti atd. Je to skvělý badatel, cestovatel, organizátor a facilitátor. Ladírna je toho všeho přehledným spojením. Petr působí v centru Equilibré.

Více info na ladirna.cz

 

Ajasta

Ajasta.cz – Cesta k rovnováze

Potkali jsme Haničku přes přítele, který propojuje lidi. Šla za námi a nevěděla, co se bude dít, jen že se bude jednat o Lásku, což je její celoživotní téma. Téma tak silné, že se vyjadřuje i v jejím příjmění Ajasta – oceán bezpodmínečné lásky. Hanka říká: „Lidi si to někdy pletou a myslí si, že bezpodmínečná Láska  je cukrová  růžová  vata. Ale to není. Prokousat se až k ní bývá někdy pěkná dřina“. Hanka je terapeutka a results coach a pracuje s lidmi individuálně a na prožitkových seminářích. Hlavným tématem každého bývá vztah k sobě.

Více info na ajasta.cz

Nawwal.euNAWWAL1

Petr Chán je skutečným hrdinou dnešní doby. On i jako hrdina žije! Má jasné sny i vizi a jde si mocně za tím. Zároveň dokáže probudit hrdinu i v tobě. Píše sérii free ebooků o hrdinovy jménem Nawwal; koučuje a vede lidi jedinečným způsobem; buduje moderní obchodní sítě a je to skutečně velkolepý přítel. Náš život i projekt zásadně obohatil svým ryzím působením a vlastním příkladem. Děkujeme, Petře. Ať jsou hrdinové světla bdělý a sjednocení. Společně jsme tou změnou ve světě.

Více info na nawwal.eu

Sblizujeme.cz

Velké díky patří tomuto portálu, který je největší a nejúspěšnejší offline seznamkou (i s prvky online seznamky). Dal dohromady mnoho spokojených párů. Děkujeme jeho tvůrci Samuelovi Veselému za jeho vizi, vytrvalost, a dotažení věcí do detailu a akce. Díky za příležiost s Tebou spolupracovat 🙂

Více info na sblizujeme.cz