18.7.2016

Příběh Květu Lásky

Jednoho dnes se spojili dva do jednoho..a vznikl tento bájný projekt. Ale on skutečně existuje. U jeho zrodu stála: V hlavních rolích Lucie Obermannová – sama sebe přezdívající Vesmírná Víla a dále Lukáš Blažej. Jak již jméno napovídá, Blaženost v srdci. V sekundární roli Anna Mária Telárová.

Stalo se to tak, že při odchodu ze zaměstnání nám tato krásná Žena jemně podotkla, cituji: „ Jsem ráda, že jste v mé realitě, je mi s Vámi opravdu příjemně a vím, že když jsem s Vámi, už si přitahuji možnost, že i já něco takového mohu zažívat.“ „Zkuste s tím něco udělat, předávejte se dále“. A tak jsme to vzali za své a začali o tom vážně uvažovat. V našem okolí často vidíme nehramonic

ké vztahy bez hloubky a trvání. Cítíme, že po harmonickém vztahu se sebou i s partnerem je dlouhodobá poptávka. O lásce se ve škole neučí a je na nás jedincích, abychom si vzájemně pomáhali a inspirovali se navzájem.

 

Pak nám přišlo jasné uvědomění, záměrem projektu bude vedení k vědomé lásce a sebelásce. Ale než něco takového doopravdy vznikne. Je v hlavě tolik pochyb o tom, že to je divné a nikoho to nezaujme. Ano, možná právě Ty, kdož čteš tyto řádky se uculuješ a říkáš si v hlavě něco podobného právě o tom svém, co Tě láká založit a ukázat dalším. Ale po dlouhém zkoumání proč by to nešlo, jsme se skutečně rozhodli jít do toho a najít možnost, jak by to šlo!


V zimním období pravidelně chodíme do sauny. Uvolnění těla i mysli zplodilo název. Obdivujeme Květ Života z posvátné geometrie, který nás všude obklopuje a lásku, kterou denně zříme. Obojí jsme spojili a vznikl Květ Lásky. Ale co teď dál? To jsme nechali postupně zrát. Oba dva jsme v Životě navštívili několik seminářů, kde se odehrálo spoustu aktivit, které rozpálí energii, ale i ji uklidní. Tím jsme se inspirovali, pospojovali vše dohromady a uhňácali program Květu Lásky, podle kterého se orientujeme. Není to vždy stejné, někdy se děje nejdříve to a jindy zase to. Určuje si to naladění skupiny. Ale vždy nám jde o tvorbu nejpodstatnějšího, tím je důvěrný prostor pro sdílení toho, co nám zrovna k lásce přichází.